Usługi dźwigowe Police

Smagowscy

PODNOŚNIKI KOSZOWE

USŁUGI DŹWIGOWE

TRANSPORT HDS

Facebook

Odwiedzając nasz funpage facebook, mogą Państwo śledzić nasze stale rozwijające się portfolio wybranych, już zrealizowanych przez naszą firmę zleceń Klientów.

Messenger

Czat to prosta forma kontaktu z naszą firmą. Wystarczy, że prześlą nam Państwo pokrótce opis zlecenia, a my profesjonalnie doradzimy w zakresie jego realizacji.

Formularz

Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza kontaktowego, w przypadku chęci pozostawienia nam swoich danych kontaktowych oraz opisu zlecenia. Jest to opcja skierowana głównie do osób, które cenią sobie kontakt w formie korespondencji e-mail.

Telefonicznie

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego, jeśli cenią sobie Państwo taki rodzaj komunikacji. Poniżej znajdą Państwo numery telefonów.

Dźwigi samojezdne 60 ton

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie kontaktem z naszą firmą! Promień świadczenia usług obejmuje miejscowości znajdujące się na terenie województwa zachodniopomorskiego. Świadczymy usługi dźwigowe. Dysponujemy żurawiami samojezdnymi o udźwigu 5 ton, 35 ton, 60 ton, 80 ton. Posiadamy niezbędne zestawy zawiesi, które pomagają sprostać różnorakim zadaniom. 

Jeśli szukają Państwo sprawdzonej firmy z doświadczeniem i wykwalifikowaną załogą- zapraszamy do kontaktu!

Smagowscy
Usługi Dźwigowe 5T / 35T / 60T / 80T Police

Tel.: +48 728 940 545
Tel.: +48 728 940 559
NIP: 856-180-58-05

E-mail: dzwig.hds@gmail.com

Adres: 70-238 Police,